Kontakta oss

Linda Nilsson
vd
Ansökningar och uppsägningar av medlemskap
Telefon: 08-679 08 13
linda@komm.se

Helena Westin
Ordförande
helena@komm.se

Christina Nylander
Förbundsjurist (juridisk rådgivning)
Svarar på frågor och ger råd till medlemmar i juridiska frågor.
Telefon: 08-679 08 06
christina@komm.se

Anna Magnberg
Projektledare
Telefon: 076 396 84 21
anna@komm.se

Julia Urbán
Produktionsledare Guldägget
julia@komm.se

Peter Liljeström
Ekonomi
Telefon: 070 985 40 00
peter@komm.se

KOMMs försäkringsservice
E-post info@fuab.com
Telefon 08-520 056 55

Besöksadress
Sveriges Kommunikationsbyråer
Sveavägen 32, 5 tr
111 34 Stockholm

Fakturaadress
Sveriges Kommunikationsbyråer
Fack: 3243
FE: FE2139
751 75 Uppsala
faktura@komm.se

Sveriges Kommunikationsbyråers Pressrum